Ga naar de inhoud van deze pagina Ga naar het zoeken Ga naar het menu
Vorige pagina

Gemeenteraad

dinsdag 20 oktober 2015

19:30 - 23:30
Toelichting

Op dinsdag 20 oktober a.s. vergadert de gemeenteraad in de vergaderruimte van Elim Landstraat 20 te Aalten. Deze vergadering is openbaar en begint om 19.30 uur.


U bent van harte welkom.


Geen inspreekmogelijkheid.


U heeft in de raadsvergadering geen mogelijkheid om in te spreken. Daarvoor kunt u de ronde-tafelgesprekken benutten. Deze worden in principe steeds twee weken voor de raadsvergadering gehouden. Wel bent u van harte welkom op de publieke tribune.


Gast van de raad.


Wat doet de gemeenteraad? Hoe verloopt een raadsvergadering en waarover praten de raadsleden? Nieuwsgierig geworden? Woon dan als ‘Gast van de Raad’ een raadsvergadering bij!


Heeft u interesse om Gast van de Raad te zijn? Iedereen kan zich hiervoor aanmelden. U doet dit door een e-mail te sturen naar: griffie@aalten.nl of via telefoonnummer (0543)493333. Als u wordt uitgekozen ontvangt u een uitnodiging van de voorzitter van de raad, de burgemeester. Natuurlijk mag u iemand meenemen. Er is plaats voor maximaal 6 personen per vergadering.


Meer informatie over de vergadering.


Alle stukken, die betrekking hebben op de vermelde agendapunten, liggen tijdens kantooruren tot en met maandag 19 oktober ter inzage bij de griffie, Hofstraat 8 in Aalten.

Agendapunten

  1. 1
    Opening
  2. 2

  3. 4

  4. 8

    Moties

    Titel
    CDA, CU, GB, PP, VVD, PvdA Motie 8 regionaal spoorvervoer
    HMV Motie 8a Hoge Veld
  5. 8

    Moties

    Titel
    CONCEPT HMV motie opvang vluchtelingen Hoge Veld
  6. 11

  7. 12

  8. 13

  9. 14

  10. 15
    Sluiting